MAKİNE PARKURU

Ofis Sistemleri

Metot Metal olarak faaliyet alanlarımız içerisinde, ofis içerisinde kullanılan  mobilyaların sac ve metal bölümlerinin işlenmesi ve uygulanması gelmektedir.

daha fazla oku
Tig Mig-Mag Kaynak

TIG kaynağı, esas olarak bir ark kaynağı şeklidir. Özellikle alüminyum, magnezyum, titanyum gibi hafif metallerin kaynağına uygundur. MIG Kaynağı, Gazaltı Metal Ark Kaynağının sonradan gelişen değişik uygulamasıdır. 

daha fazla oku
CNC Lazer Kesim

CNC Lazer kesim diğer metal kesim yöntemlerine göre metali daha hızlı kaliteli işlemektedir. Lazer kesim işlerinizde  son teknoloji CNC makinelerimizle seri ve fason üretim hizmeti sunuyoruz. 

daha fazla oku
Punta Makinası

0.30 dan 3mm e kadar parçalara temiz ve pürüzsüz kaynak işlemi yapılır. Metot Metal olarak İstanbul Beylikdüzü O.S.B. içerisinde yer alan  3.000 m2 kapalı alanımızda metal büküm  işleriniz için en uygun maliyetlerle profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

daha fazla oku
Dkp Hrp Paslanmaz Alüminyum

Lazer kesim, endüstriyel üretim uygulamalarında kullanılan bir ürün kesme modelidir. Lazerle kesme, en yaygın olarak optikle lazerin çıkışını yönlendirerek çalışır. Lazer optiği ve CNC (bilgisayar sayısal kontrolü), malzemeyi veya üretilen lazer ışınını yönlendirmek için kullanılır.

daha fazla oku
Abkant Büküm

Abkant Büküm, ebatları ve ölçüleriyle kesilen sac ve metallerin, istenilen bir forma sokulması işlemidir. Biri ürün veya endüstriyel kullanım için bir parçaya dönüşmesi amacıyla istenilen bir şekle dönüşmesi gereken parçalar, CNC makinelerine girilen basınç hızı, basınç süresi gibi etkenler önem arz eder.

daha fazla oku
Ürün Tasarım ve Uygulama

Kullandığımız son teknoloji CNC Makineleri ile uyumlu  CAD-CAM 3 boyutlu çizim ve tasarım programları kullanıyoruz.  Ürün tasarım ve uygulamaları,  uzman personelimiz tarafından Cad-Cam, Autocad tasarım ve teknik çizim programları kullanılarak titizlikle hazırlanmaktadır.

daha fazla oku
Lazer Kesim

Metot Metal olarak İstanbul Beylikdüzü O.S.B. içerisinde yer alan  3.000 m2 kapalı alanımızda Lazer kesim sac metal üretimi hizmeti vermekteyiz.

daha fazla oku

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Hizmetlerimiz hakkında sorularınız varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?